Councillors on site - 5 October 2022

e.g. 31/12/2001

Include:  Assembly Members Co-optees

Assembly Members on site
Name Time
Mick Antoniw MS13.30 - Plenary
Natasha Asghar MS13.30 - Plenary
Hannah Blythyn MS13.30 - Plenary
Dawn Bowden MS13.30 - Plenary
Jayne Bryant MS13.30 - Plenary
Cefin Campbell MS13.30 - Plenary
Hefin David MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Alun Davies MS13.30 - Plenary
Gareth Davies MS13.30 - Plenary
Paul Davies MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Andrew RT Davies MS13.30 - Plenary
Jane Dodds MS13.30 - Plenary
Mark Drakeford MS13.30 - Plenary
James Evans MS13.30 - Plenary
Rebecca Evans MS13.30 - Plenary
Janet Finch-Saunders MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
Luke Fletcher MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Peter Fox MS09.30 - 12.00 - Finance Committee
13.30 - Plenary
Heledd Fychan MS13.30 - Plenary
Russell George MS13.30 - Plenary
Vaughan Gething MS13.30 - Plenary
Tom Giffard MS13.30 - Plenary
John Griffiths MS13.30 - Plenary
Lesley Griffiths MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Peredur Owen Griffiths MS09.30 - 12.00 - Finance Committee
13.30 - Plenary
Llyr Gruffydd MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
Siân Gwenllian MS13.30 - Plenary
Mabon ap Gwynfor MS13.30 - Plenary
Mike Hedges MS09.30 - 12.00 - Finance Committee
13.30 - Plenary
Vikki Howells MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Altaf Hussain MS10.00 - 15.00 - EVENT: Calon Heart screening: CPR and Defibrillator Training to Members of Senedd
13.30 - Plenary
Jane Hutt MS13.30 - Plenary
Rhun ap Iorwerth MS13.30 - Plenary
Huw Irranca-Davies MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
Mark Isherwood MS13.30 - Plenary
Joel James MS13.30 - Plenary
Julie James MS13.30 - Plenary
Delyth Jewell MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
Laura Anne Jones MS13.30 - Plenary
Rt. Hon. Elin Jones MS13.30 - Plenary
Samuel Kurtz MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Jeremy Miles MS13.30 - Plenary
Darren Millar MS13.30 - Plenary
Eluned Morgan MS13.30 - Plenary
Julie Morgan MS13.30 - Plenary
Sarah Murphy MS10.00 - 12.20 - Economy, Trade, and Rural Affairs Committee
13.30 - Plenary
Lynne Neagle MS13.30 - Plenary
Rhys ab Owen MS13.30 - Plenary
Rhianon Passmore MS09.30 - 12.00 - Finance Committee
13.30 - Plenary
Adam Price MS13.30 - Plenary
Jenny Rathbone MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
David Rees MS13.30 - Plenary
Sam Rowlands MS13.30 - Plenary
Jack Sargeant MS13.30 - Plenary
Ken Skates MS09.30 - 12.00 - Finance Committee
13.30 - Plenary
Carolyn Thomas MS13.30 - Plenary
Lee Waters MS13.30 - Plenary
Joyce Watson MS09.30 - 12.30 - Climate Change, Environment, and Infrastructure Committee
13.30 - Plenary
Buffy Williams MS13.30 - Plenary
Sioned Williams MS13.30 - Plenary